STÜDYO MODERN TASARIM & DEKORASYON BLOG

Sipariş Yardım

Telefon ile sipariş

Studyomodern.com’da beğendiğiniz bir ürünü telefon ile sipariş verebilirsiniz. Telefon ile sipariş için Müşteri Hizmetleri numaramızdan arayarak yardım alabilir siparişinizi verebilirsiniz. Müşteri Hizmetlerimiz; Haftanın 7 günü, 10:00-18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri; 0(536) 381 13 27

%100 Güvenli Alışveriş

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizin için çok önemlidir. Stüdyo Modern, verilerinizin güvenliğini sağlamak için her türlü önlemi almaktadır. Kredi kartı ödeme işlemleriniz shopier ödeme altyapısı ile 256 bit ssl güvencesiyle yapılmaktadır.

200 TL ve üzeri kargo bedava

Studyomodern.com’dan vereceğiniz 200 TL ve üzeri siparişlerinizde Türkiye’nin her yerine ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

3 Boyutlu Güvenlik / 3D Secure

3 Boyutlu Güvenlik (3D Secure), çevrimiçi alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kredi kartı şirketleri tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemine verilen isimdir. Bu yöntemle gerçekleştirilen alışverişlerin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle doğrulayıp onay sürecini tamamlaması gerekmektedir.

Kredi Kartı ile Ödeme

Ödemelerinizi Visa – MasterCard uyumlu kredi kartınız veya banka kartınız ile 256 bit SSL güvencesiyle isterseniz peşin, isterseniz 12 taksite kadar vadeli gerçekleştirebilirsiniz.

Banka havalesi ile ödeme

Studyomodern.com üzerinden vereceğiniz siparişlerinizin ödemesini banka havalesi yöntemi ile gerçekleştirebilirsiniz. Havalenizi yaptıktan sonra, Havale bildirim formumuzu doldurarak işleminizi hızlandırabilirsiniz.